Windows Server 2008 R2 25 cals Kuruluş, Microosft SQL Server 2008 Standart perakende kutusu çevrimiçi etkinleştirildi

Windows Server 2008 R2 Standard, Microsft SQL Server 2012 Standart OEM Etkinleştirme Anahtarı

Genel bakış:  

  1. Orijinal Sunucu 2008 Standart OEM tuş kodu

  2. Yüksek kaliteli windows sunucu anahtarı çevrimiçi etkinleştirin.

  3. % 100 orijinal anahtar desteği çevrimiçi yükseltme.

  4. 5 sunucu içeren 1 sunucu anahtarı.

  5. Herhangi bir özel gereksinim için, DELL, HP, LENOVO veya OEM yazılımı gibi farklı Markalarda COA etiketlerini özelleştirmeyi kabul ediyoruz, lütfen şimdi bize ulaşın.

Detaylı Açıklamalar:


Standard Edition, bir fiziksel sunucudaki 16 çekirdeği destekler. Beklediğiniz ilişkisel veritabanı yeteneklerinin yanı sıra temel BI ve raporlama özellikleri sağlar. Dikkat çeken eksiklikler arasında PowerPivot, Power View, Master Data Services, gelişmiş denetim, şeffaf veri şifreleme, columnstore dizinleri ve diğer veri ambarlama özellikleri yer alıyor. SQL Server 2012 Standard Edition ayrıca, iki düğümlü AlwaysOn yerine çalışma kümeleri için destek içerir.

Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: 2 GHz veya daha hızlı
  • Bellek: 2 GB RAM veya daha büyük
  • Disk Alanı: 40 GB veya daha fazla
  • Sürücü: DVD-ROM sürücüsü

Microsoft Server 2008 Sürümlerini Karşılaştırma

SQL Server sürümü

Tanım

Kuruluş (64 bit ve 32 bit)

Premium sunum olan Server 2008 Enterprise sürümü, kritik iş yükleri için yüksek hizmet seviyeleri ve son kullanıcıların veri analizlerine erişebilmelerini sağlayan hızlı yüksek performans, sınırsız sanallaştırma ve uçtan-uca iş zekası ile kapsamlı üst düzey veri merkezi yetenekleri sunar.

İş Zekası (64-bit ve 32-bit)

SQL Server 2012 Business Intelligence Edition, güvenli, ölçeklenebilir ve yönetilebilir BI çözümleri oluşturmak ve dağıtmak için kuruluşları güçlendiren kapsamlı platform sunar. Tarayıcı tabanlı veri keşfi ve görselleştirme gibi heyecan verici işlevler sunar; güçlü veri mash-up yetenekleri ve geliştirilmiş entegrasyon yönetimi.

Standart (64-bit ve 32-bit)

SQL Server 2012 Standard Edition, departmanlar ve küçük kuruluşlar için uygulamaları çalıştırmak için temel veri yönetimi ve iş zekası veritabanını sunar ve minimum BT kaynakları ile kurum içi ve bulut etkin veritabanı yönetimi için ortak geliştirme araçlarını destekler.

Web (64 bit ve 32 bit)

SQL Server 2012 Web sürümü, küçük ve büyük ölçekli Web mülkleri için ölçeklenebilirlik, karşılanabilirlik ve yönetilebilirlik özellikleri sağlamak için Web barındırıcıları ve Web VAP'leri için toplam sahip olma maliyeti düşük bir seçenektir.

Açıklama :

Windows Server 2008 R2, BT uzmanlarının sunucu altyapılarının güvenilirliğini ve esnekliğini artırmalarını sağlamak için mevcut teknolojiyi genişleten ve yeni özellikler ekleyerek ödüllü Windows Server 2008'in temelini oluşturur. Yeni sanallaştırma araçları, Web kaynakları, yönetim geliştirmeleri ve heyecan verici Windows 7 entegrasyonu, zaman kazandıracak, maliyetleri düşürecek ve dinamik ve verimli bir şekilde yönetilen bir veri merkezi için bir platform sağlayacaktır. Internet Information Services (IIS) sürüm 7.5, güncellenmiş Sunucu Yöneticisi ve Hyper-V platformları ve Windows PowerShell sürüm 2.0 gibi güçlü araçlar, müşterilere daha iyi kontrol, artan verimlilik ve ön hat iş gereksinimlerine her zamankinden daha hızlı tepki verme olanağı sağlamak için bir araya getiriyor. .
Windows Server 2008 R2, yeni nesil ağları, uygulamaları ve Web hizmetlerini güçlendirmek için tasarlanmış en gelişmiş Windows Server işletim sistemidir. Windows Server 2008 R2 ile zengin kullanıcı deneyimlerini ve uygulamalarını geliştirebilir, sunabilir ve yönetebilir, yüksek güvenlikli bir ağ altyapısı sağlayabilir ve kuruluşunuzdaki teknolojik verimliliği ve değeri artırabilirsiniz. Lütfen yeni R2 sürümünün 32-bit (x86) işlemcileri desteklemediğini unutmayın. IA64 veya x64 mimarisi gerekiyor.
Windows Server 2008 R2, Windows Server öncüllerinin başarısı ve güçlü yönlerini temel işletim sisteminde değerli yeni işlevler ve güçlü geliştirmeler sağlarken geliştirir. Yeni Web araçları, sanallaştırma teknolojileri, güvenlik geliştirmeleri ve yönetim yardımcı programları zaman kazanmanıza, maliyetleri düşürmenize ve bilgi teknolojisi (BT) altyapınız için sağlam bir temel sağlamanıza yardımcı olur.

En İyi Fiyatı Alın

Windows Server 2008 R2 25 cals Kuruluş, Microosft SQL Server 2008 Standart perakende kutusu çevrimiçi etkinleştirildi
Windows Server 2008 R2 25 cals Kuruluş, Microosft SQL Server 2008 Standart perakende kutusu çevrimiçi etkinleştirildi
Devam et
Geri dön Ürünler
Geri dön

Server 2008 R2 Enterprise

sohbet
Teklif isteği
Dil değiştir